
De zomervakantie staat voor de deur en dat betekent dat in Hoogeveen de jaarlijkse Pulledagen er weer aankomen. Normaal zijn er zes Pulledagen, maar dit jaar zijn het er zeven. Ook op donderdag 20 augustus als de vakantie in onze streek a; is afgelopen is er nog een extra Pulledag.
Zomermarkt
De Pulledagen zijn jaarlijkse zomermarkten die in de vakantie elke donderdag van 09.00 uur tot 17.00 uur plaatsvinden. De markt is niet alleen maar in de hoofdstraat, maar ook in de Schutstraat, waar zich ook nog een kleedjesmarkt bevindt Ook dit jaar zijn er weer circa 200 kramen. De Pulledagen vinden plaats op 9, 16, 23 en 30 juli en 6, 13 en 20 augustus.
Entertainment en muziek
Ook dit jaar is er weer de nodige entertainment en muziek. Op donderdag 9 juli treden Nelleke Honning, het duo Undercover en Duo Keyz op. Ook zijn er straattheateracts zoals de Fietsende DJ en Markantikar die zich door de hele binnenstad verplaatsen. In de avond gaat het feest door in de Grote Kerkstraat, waar vanaf 18.00 uur DJ Johannes en zanger Hannes optreden.
Parkeren
In de vakantie’s komen er ook altijd veel toeristen naar Hoogeveen. Parkeren in de binnenstad is mogelijk in de parkeergarage De Kaap aan de Notaris Mulderstraat 20 in Hoogeveen. Meer informatie over de Pulledagen is te vinden via Binnenstad Hoogeveen.